Çelik Konstrüksiyon Yapı Nedir?

Tüm taşıyıcı sistemlerin çelikten üretildiği, özellikle deprem tehdidi taşıyan coğrafi bölgelerde tercih edilen, çoğunlukla fabrika binaları, hangar, spor tesisleri, depo ve atölyelerde kullanılan, geniş açıklıklara ve yüksekliğe sahip çelik yapı sistemidir.

Neden Çelik Yapı?

Çelik Yapılar son yıllarda kentsel dönüşüm çerçevesinde çıkarılan kanunlar ile mevcut fiziksel durumun ve çevre görüntüsünün geliştirilmesi, güzelleştirilmesi ve daha sağlıklı bir yerleşim düzeni sağlamakta çok büyük bir alternatiftir.

Çelik Konstrüksiyonun Avantajları

  • Hızlı ve ekonomik bir inşa sürecine sahiptir.
  • Yapım süreci iklim koşullarından etkilenmez.
  • Farklı iklim koşulları için farklı ve ekonomik çözümlerle yüksek enerji verimliliği sağlar.
  • Dünyada bilinen depreme en dayanıklı yapı sistemidir.
  • Hafifliğinden dolayı en kötü zemin koşullarında dahi inşa edilebilir.

Çelik Konstrüksiyon İmalat

Mimari ve statik projelendirme tamamlandıktan sonra fabrika ortamımızda imalat çelik konstrüksiyon taşıyıcı sistemi hatasız ve hızlı bir şekilde imalatı gerçekleştirilir.

Çelik Konstrüksiyon Montaj

Malzeme sevki yapılan Çelik Konstrüksiyon malzemeler uzman personelimiz tarafından hızlı bir şekilde montajı tamamlanarak iş teslimi yapılır. Firmamız İş sağlığı ve Güvenliği Yönetmeliklerine uygun her türlü sertifika, tedbir ve eğitim alarak yaşanabilecek olumsuzlukları en aza indirmeyi ilke edinmiştir. Çalışanların mesleki yeterlilik, yüksekte çalışma vs sertifikaları olup tüm makine ekipmanı yıllık fenni muayeneleri her yıl düzenli yetkili firmalar tarafından yenilenmektedir