Hakkımızda

Sey Metal

SEY METAL; inşaat, enerji ve tüm endüstriyel sektörler için ekipmanlar ve özel imalatlar, ayrıca tüm sektörler için çelik yapı inşaatları yapmayı amaçlamaktadır ve bu alandaki başarılı hizmetlerine devam etmektedir.

SEY METAL, tasarım, imalat ve montaj süreçlerinde müşterisinin ihtiyacı olan tüm çözümleri, kalite standartlarına en uygun biçimde sunmaktadır.

SEY METAL, proje süresince, sadece sözleşme yapılan bir firma olarak kalmayıp, çözüm ortağı olma görevini de üstlenir.

Kalite, zamanlama ve maliyet optimizasyonu SEY METAL’in tüm projelerdeki temel felsefesidir.

MİSYONUMUZ

Genç ve dinamik kadromuz ve istikrarlı kalite anlayışımız ile müşteri memnuniyetini üst seviyede karşılayacak olan çalışma stratejimizi ve rekabetçi büyüme potansiyelimizi en iyi şekilde yönetmektir. Karşılıklı güven ve saygının hâkim olduğu insan kaynakları ile en iyi niteliklere sahip insan gücünü istihdam etmeyi ve optimum çözüm çerçevesinde, kaliteli imalat, montaj ve müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak koruyan SEY METAL, kuruluşundan bu yana “insana saygı” prensibine dayanan yönetim anlayışı ile gerek taahhüt ederek yürüttüğü işleri ile gerekse ürettiği projeleri ile sektörün saygın şirketleri arasında adını farklı bir konuma yerleştirmiştir. SEY METAL’de istihdamdan işletmeye kadar her şey vizyon ve etik değerler etrafında şekillenir.

Üstlendiği görevlerde farklılıklar yaratarak kalıcı eserler yaratma hedefine kaliteden ödün vermeden ulaşan SEY METAL; Çelik Konstrüksiyon, Tünel Kalıp, Savunma Sanayi Teknolojileri, Endüstriyel Tesis ve Ekipmanları sektörlerinde verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen en güvenilir şirketler arasında yer alma hedefi ve bilinci ile çalışmalarını sürdürmektedir. Dünya ve ülke çapında öncü, girişimcilik ruhuna sahip, ilk ve örnek olma özelliği taşıyan tasarımlar ışığında geliştirdiği projeler ile ülkemizin önemli mihenk taşı yapıtlarını inşa etme bilinci ve sorumluluğunu taşımaktadır.

Kalite Kontrol Standardımız ve Uluslararası Sertifikasyon

SEY METAL’in her birimi, müşteri memnuniyetini arttırmak ve ihtiyaçları en iyi şekilde karşılamak amacı ile organize olmuştur. Bu organizasyon, uluslararası akredite olmuş kuruluşlardan aldığımız ISO 9001, ISO 3834-2 , EN1090-2 Exc3 ve TS EN 15085-2:2008 {EN 15085-2:2007)  sertifikalarıyla belgelendirilmiştir.

Eğitimli ve nitelikli çalışanlarımızla ve kişilerden bağımsız kalite sistemimiz ile çelik yapı tasarım, imalat ve montaj faaliyetleri alanında müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede tutmaktayız. Kaliteli, emniyetli, güvenilir, düşük maliyetli ürünler sunmak ve kaliteli hizmet anlayışımız ile müşteri memnuniyetini sağlamak için günün değişen teknolojik gelişmelerini yakından takip etmekteyiz. Firmamız TUV-AUSTURIA tarafından 12 aylık periyotlarda sürekli denetlenmekte olup kalite kontrol birimimiz aşağıdaki standartların gereklerine uygun olarak hizmet vermektedir.

  • Malzeme Kabul Kontrolü, (Malzeme Özellikleri, Görsel ve Miktar Kontrolü, Malz. Sertifikasıyla Doğrulama, EN 10058:2020, EN ISO 2560:2020 , EN 10029, TS EN 3623 EN 12536:2003 normları)
  • Kumlama Sonrası Yüzey Kont. (TS EN ISO 8503-1 ; EN 8501-1)
  • Kaynak Prosedürü Kont. (WPS/PQR : TS EN 15609-1 ve TS EN 15614 normları)
  • Kaynakçı Yeterlilik Kontrolü (WQT :TS EN 9606-1 ce TS EN 14732 Kaynakçı ve kaynak operatörü Belgelendirme)

Rüzgar Tüneli

İhtiyacınız yönelik projenize özel rüzgar tüneli üretimi.

Yapısal Çelik

İhtiyacınız yönelik çelik konstrüksiyon montaj.

Tünel Kalıp Ekipmanlar

Tünel inşaatı veya yer altı tesislerinin yapımına yönelik kalıp ekipmanlar.

Projelendirme

İinşaat ve mühendislik sektörüne yönelik Çelik projelendirme

Sey Metal

Teklif Alın

Çözüm ortağımız olmak için hemen AR-GE ekibimizle iletişime geçin.